İsmail Saymaz'ın Kılıçdaroğlu Aşkının perde arkası belli oldu

Yazdığı yazılarla Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın aday yapılmayacağını öne süren İsmail Saymaz'ın neden Kemal Kılıçdaroğlu'nu gazladığı ortaya çıktı

İsmail Saymaz'ın Kılıçdaroğlu Aşkının perde arkası belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2021 20:45

Sözcü'den ayrıldıktan sonra Halk TV'ye geçen İsmail Saymaz'a bir haller oldu. Seçimi Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş ile muhalefetin kazanma ihtimali oldukça yüksekken İsmail Saymaz Halk TV'nin internet sitesinde yazdığı haber ve yazılarla Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş'ın bekletileceğini öne sürüyor.

Aynı İsmail Saymaz sık sık gerek söylemlerinde gerekse sosyal medya hesaplarındansa Kemal Kılıçdaroğlu'nu gazlamayı sürdürüyor. Adı Cumhurbaşkanı adayları arasında geçen Kemal Kılıçdaroğlu'nu bir yandan AKP medyası bir yandan da CHP medyası parlatıyor.

AKP medyasında İmamoğlu ve Yavaş karalanırken CHP medyasında ise inceden inceye Kemal Kılıçdaroğlu'nun nasıl bir halk adamı olduğu işleniyor.

İsmail Saymaz sosyal medya ( twitter ) hesabından Kılıçdaroğlu'nun marketten dönen bir fotoğrafını paylaşarak reklamlara erken başladı.

9.jpg

SEÇİMDE ADAY OLACAK

Armağan Çağlayan'a katıldığı programda da sürekli siyasetin içerisinde olduğunu dile getiren İsmail Saymaz'ın CHP listelerinden aday olacağı öne sürülüyor. CHP liderini gazlamasının nedeninin altında da bunun yattığı belirtiyor. Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın kazanacağını bilmesine rağmen bizzat Kılıçdaroğlu sevdasına kapılmasının nedeninin de bu olduğu öne sürülüyor.