Mansur Yavaş'tan Armağan Çağlayan'a Beklenmedik Tavır

Youtube üzerinden yayınlar yapan Armağan Çağlayan, Mansur Yavaş hakkında şaşırtıcı bir açıklama yaptı.

Mansur Yavaş'tan Armağan Çağlayan'a Beklenmedik Tavır
Yayınlanma Tarihi : 04 Kasım 2021 20:20

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş genelde röportaj yapmayı ve göz önünde bulunmayı sevmeyen bir isim.

Bugüne dek çok sayıda siyasetçi ve ünlü ismi konuk olarak youtube kanalına alan Armağan Çağlayan'ın Mansur Yavaş tarafından ret edildiği ortaya çıktı.

2 YILDIR ÇAĞIRIYORMUŞ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Armağan Çağlayan tam iki yıldır Mansur Yavaş'ı davet ettiğini ancak Yavaş'ın teklifi kabul etmediğini açıkladı.

ARTIK ÇAĞIRMIYORUZ

2 yıldır çağırıyoruz artık çağırmama kararı aldık diyen Armağan Çağlayan bundan sonra Mansur Yavaş'ı çağırmayacaklarını belirterek kapris yapma kararı aldıklarını belirtti.

Youtube üzerinden yayınlar yapan Armağan Çağlayan 'Gör Beni' adlı program serisinde Pqueen adıyla bilinen Pelin Baynazoğlu isimli Twitch yayıncısını konuk aldı. Programda Twitch yayıncısı Pelin Baynazoğlu konukları arasında Mansur Yavaş'ın da olduğunu açıkladı. Bunun üzerine de Armağan Çağlayan şaşkınlığını gizlemeyerek Mansur Yavaş'a tepki gösterdi.

Mansur Yavaş'ın bu sözler üzerine Armağan Çağlayan'a nasıl bir yanıt vereceği merak konusu oldu.

NEDEN KONUK OLMAK İSTEMİYOR?

Öte yandan Mansur Yavaş'ın Armağan Çağlayan tarafından sunulan programa neden konuk olmadığı da yine bizzat Armağan Çağlayan tarafından açıklanmıştı.

Armağan Çağlayan, Candaş Tolga Işık'ın programında "'Böyle konuşulmak istemiyorum. İşimle konuşulmak istiyorum' diyerek Mansur Yavaş'ın katılmak istemediğini açıklamıştı.

CHP'LİLER DEN KATILANLAR VAR

Şimdiye Kadar CHP lideri Kılıçdaroğlu ve eşi. Ekrem İmamoğlu ve Eşi. Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş. Aynı zamanda da Özgür Özel gibi isimlerde Armağan Çağlayan'a konuk almıştı.

Muharrem ince ve Mustafa Sarıgül gibi isimleri de ağırlayan Armağan Çağlayan AKP'lilerden de çok sayıda siyasetçiyi ağırlamıştı..