MetroPOLL’den bomba etkisi yaratan anket! 'Erken Seçimin ayak sesleri'

MetroPOLL Araştırma'nın Kurucusu ve Yöneticisi Özer Sencar gündemi sarsacak bir anketi daha paylaştı. Anketteki veriler Millet İttifakı partilerini sevindirecekken Cumhur İttifakı partilerini çok üzecek.

MetroPOLL’den bomba etkisi yaratan anket! 'Erken Seçimin ayak sesleri'
Yayınlanma Tarihi : 10 Kasım 2021 21:09

Erken seçimin olabileceğine yönelik iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Hatta asgari ücrette bile erken seçime yönelik yüksek bir artış beklentisi hakim.

Vergi affı gibi söylentiler bile hemen hemen her gün Ankara kulislerinde konuşuluyor. Gençlerin KYK borçlarıyla ilgili düzenlemelerin bile olabileceği öne sürülüyor.

AKP cephesinden şimdilik bu söylentilere yanıt yok.

Erken Seçime doğru AKP'nin peş peşe müjdelerle seçmeni kendine çekmeye çalışacağı konuşuluyor.

Giderek oy kaybeden AKP'nin seçim için yeni planlar içerisine gireceği çok açık.

Yeniçağ gazetesinde yer alan habere göre: MetroPOLL Araştırma'nın Kurucusu ve Yöneticisi Özer Sencar, sosyal medya hesabından yaptığı dikkat çeken bir paylaşımda, elektrik faturalarındaki TRT payının kaldırılmasına yönelik yapılan bir araştırma sonucunu takipçileriyle paylaştı.

MetroPOLL araştırma tarafından Temmuz 2021'de yapılan ankette katılımcılara TRT vergisinin faturalardan alınmasının nasıl değerlendirildiği sorusu yöneltildi.

Anketteki dikkat çeken sonuç herkesi özellikle iktidarı şaşırtacak türden oldu. Çünkü Partilere göre yapılan dağılımda çoğunluğun yapılan uygulamayı doğru bulmadığı sonucunun çıktığı görülmüş oldu..

ÖZER SENCAR 'SEÇİMİN AYAK SESLERİ' İDDİASINDA BULUNDU

Öte yandan Yapılan bu anketi sosyal medyadan paylaşan Özer Sancar, yapılan düzenlemeyi seçimin ayak sesleri olarak değerlendirdi.

İşte Özer Sencar tarafından yapılan o paylaşım ve anket

101120211358534373311.jpg

BAŞKA NELER OLACAK?

Bu düzenlemeden sonra ekonomistler AKP'yin banka kredileri başta olmak üzere vergi açısından da yeni düzenlemeler yapabileceğini konuşuyor.

Cumhur ittifakındaki oy kaybı her geçen gün artarken iktidarın bu oy kaybını durdurmak için peş peşe müjdeler yağdırması bekleniyor.