Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı Uğur Dündar'a Konuk Oldu!

Millet ittifakı tarafından aday gösterilmesi beklenen İlhan Kesici ekranlarda boy göstermeye başladı. Uğur Dündar'ın TELE1'deki yayınına konuk oldu. Ekonomiyi yorumladı.

Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı Uğur Dündar'a Konuk Oldu!
Yayınlanma Tarihi : 07 Kasım 2021 01:46

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Karar TV'de yaptığı açıklamada Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ı aday göstermeyeceklerini açıklamıştı.

Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş'ın belediye başkanı olarak devam etmesini isteyen Kılıçdaroğlu beklemeliler diyerek resti çekmişti.

Bu sözler tabanda gerilime yol açarken CHP medyası ise İlhan Kesici ile Kemal Kılıçdaroğlu'nu parlatmaya devam ediyor.

Sağ kökenli olan İlhan Kesici'nin CHP ve İyi Parti tarafından Erdoğan'a karşın aday gösterilmesi bekleniyor.

Bu ihtimal gerçekleşmezse Kemal Kılıçdaroğlu aday gösterilecek.

İlhan Kesici uzun süredir ekranlarda olmamasına rağmen adaylıkta adı geçince CHP medyasında boy göstermeye başladı.

CHP'li belediyelerin desteğiyle ayakta duran Tele1 kanalında Uğur Dündar'ın konuğu olan İlhan Kesici ekonomiyi yorumladı.

ilhan-kesici-061121-dbm8-cover-jpg.webp

Medyaradar'ın geçtiği habere göre: Gazeteci Uğur Dündar’ın sunduğu Demokrasi Arenası programına CHP Milletvekili İlhan Kesici oldu. Türk şair ve kaymakam Şair Eşref’in göreve başladığında yaşadığı bir olayı paylaşan CHP'li İlhan Kesici, anlattığı fıkra üzerinden ülkenin ekonomisine göndermede bulundu.

“TUTTURULABİLECEK YER YOK...”

Uğur Dündar'ın programında İlhan Kesici, “Bu binanın muslukları hariç her tarafı akıyor” sözlerinin ardından “Bizim ekonominin her tarafı akıyor tutturulabilecek yer yok” açıklamasında bulundu.

72 Yaşındaki İlhan Kesici'nin Cumhurbaşkanı adayı olması durumunda seçimi AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

CHP yönetimi seçimi Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile kazanabileceğini bilmesine rağmen ısrarla bu iki adayın önünü tıkamaya devam ediyor.