Muharrem İnce'nin Erdoğan'a yönelik tepkisi ortalığı karıştırdı!

Ekonominin kitabını yazdık diyen Erdoğan'a Muharrem İnce şaşırtıcı bir tepki gösterdi. İnce'nin mesajıyla Ortalık bir anda karıştı

Muharrem İnce'nin Erdoğan'a yönelik tepkisi ortalığı karıştırdı!
Yayınlanma Tarihi : 14 Kasım 2021 21:58

Doların 10 lira seviyelerine kadar tırmanmış olması büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Muhalefet hemen hemen her gün bu konuyu gündeme getiriyor. Geçmişte AKP'lilerin dolarla ilgili açıklamaları ise sosyal medyada sürekli paylaşılıyor.

Bir zaman Hazine ve Maliye Bakanı olan Berat Albayrak'ta dolar 10 lira olacak söylentilerine tepki gösteren ve dalga geçen isimler arasında yer alıyordu. Şimdi ise Doların bu seviyeye gelmiş olması en çokta Albayrak'ın o ses getiren videosunun yeniden sosyal medyada rekorlar kırmasına neden oldu. Şiveli bir dille konuşan Albayrak yaptığı konuşmada dolar 10 lira olacak söylentilerini tiye alıyor ve daha çok beklersiniz diyordu..

TARTIŞMAYA MUHARREM İNCE'DE DAHİL OLDU

Muhalefetin ve ekonomistlerin dilinden düşürmediği dolar tartışmasına Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'de dahil oldu. Sosyal medya hesabından Muharrem İnce bomba etkisi yaratacak bir paylaşım yaptı.

Yeniçağ'ın haberine göre Daha önce yapmış olduğu bir açıklamada “Ekonomistim” diye konuşan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan bu kez Memur Sen toplantısında “Biz konuda ekonominin kitabını yazdık, yazmaya devam ediyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekonomi ile ilgili bu sözlerine Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'de Twitter hesabından dikkat çeken bir ifadeyle yanıt verdi.

“Doları 10 lira yapan, zam şampiyonu Erdoğan ekonominin kitabını yazmış” diyen mesaj atan Muharrem İnce “Ben de kitaba isim öneriyorum. Memleketi Nasıl Batırdım” ifadelerine yer verdi.

İşte Muharrem İnce tarafından yapılan o paylaşım

141120211700291459418.png

Muharrem İnce'nin atmış olduğu bu mesaja çok sayıda kişi ise aman dikkat et bu mesajından sonra seni de Silivri'ye yollayabilirler Başkan diyerek yazan kullanıcıların olduğu görüldü.

Şimdi herkes Muharrem İnce'nin bu mesajına bir dava açılıp açılmayacağını çok merak ediyor. Zira son dönemde yazmış oldukları mesajlardan ötürü çok sayıda kişiye davalar açılıp mahkum edilenlerin sayısı epey bir fazla.