Seçimi işaret etti ve ateş püskürdü! "İmamın" zoruna bak... "Eskiden öküz yoktu öküz"

Sosyal medyada yayınlanan vaaz veren bir hoca Altılı Masayı hedef ve dikkat çeken sözler söyledi. İmam konuşmasında "Bunlar bıraktıkları yerden daha beter devam edecekler. Abdülhamid'i de 6 kişi derdest etmişlerdi. Rabbim fırsat vermesin" dedi

Seçimi işaret etti ve ateş püskürdü! "İmamın" zoruna bak... "Eskiden öküz yoktu öküz"
Yayınlanma Tarihi : 25 Şubat 2023 19:54

Son zamanlarda siyaset üzerine vaaz veren “hoca”lara bir yenisi eklendi. ABC Gazetesi’nin yayınladığı videoda, bir “hocanın” camide verdiği vaaz sosyal medyada gündem oldu.

Yaklaşan seçimleri AKP’nin kaybetmesi halinde cemaate hazırlıklı olması gerektiğini söyleyen hoca, “Bıraktıkları yerden daha beter devam edecekler. Rabbim fırsat vermesin. Abdülhamid’i de 6 kişi derdest ettiler. O 6 kişi ülkeyi sonra ne hale getirdi gördük. 6 milyon metrekarelik Osmanlı toprağı 800 bine düştü. İnsanlar zannediyor ki işler değişince bir şeyler olacak. 80 senedir bu ülkenin ürettiği tek şey ip” dedi.

Uçak fabrikasının kapatılıp, yerine soba borusu üretilmeye başlandığını belirten “hoca”, konuşmasına şöyle devam etti:

“İp yaptık diye haberlere çıktı. Bayrak ipini biz yaptık diye. Ürettiğimiz tek şey ip. O da bizi idam etmek için herhalde. Ben burada siyaset falan yapmıyorum, vatan elden gidiyor. Ben şeytanı tebrik ediyorum. Altılı Masayı da destekliyorum Çünkü öncekiler diyordu ki “Size 2 anahtar vereceğiz ev ve araba” ama yalan söylediler. Şimdikiler doğru söylüyor. ‘Yakacağız, yıkacağız, kapatacağız mahvedeceğiz’ diyorlar. Bu yüzden destekliyorum bunları. Doğru söylüyorlar, mertçe davranıyorlar.”

O anlar sosyal medyada kısa sürede çok kez izlendi. Söz konusu "hocaya" çok sayıda tepki geldi.

Kaynak: ODA TV - ABCGAZETESİ.COM