Yılmaz Özdil'den Meral Akşener'i de şaşırtacak tepki! Açıkça Duyurdu

Bizim TV yayınına konuk olan Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil yaptığı açıklamalarla Meral Akşener'i bile çok şaşırtacak

Yılmaz Özdil'den Meral Akşener'i de şaşırtacak tepki! Açıkça Duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2021 17:32

Lütfü Türkkan'ın yaptığı skandal hareket üzerinden gerek medya gerekse iktidar ortaklarında İyi Parti'ye karşın büyük bir tepki söz konusu.

Ülkedeki enflasyon problemi tüm hızıyla devam ederken , dolarda bir yandan tırmanıyor.

Gıda fiyatlarına peş peşe gelen zamlar ve işsizlik sorununun konuşulması gerekirken sürekli olarak yapay gündem oluşturma peşinde koşan çevreler Lütfü Türkkan meselesini pişirip pişirip gündeme getiriyorlar.

Buradaki asıl amacın hem ülke gündemini değiştirmek hem de son anketlerde CHP yerinde saymasına rağmen hızla yükselen İyi Parti'nin yükselişini durdurmak. İşte bu durumu Sözcü yazarı Yılmaz Özdil korkmadan Bizim TV yayınında haykırdı. Özdil'in bu çıkışı Meral Akşener'den büyük bir alkış alacak görünüyor.

Yeniçağ'ın da derlediği habere göre: Bizim TV YouTube kanalında gazeteci Lale Özan Arslan'ın konuğu olarak burada gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan usta gazeteci Yılmaz Özdil, iktidarın İYİ Parti'yi yıpratmayı amaçladığını öne sürerek, "Şehit ailelerinin, şehitliğe girmesini yasaklayan zihniyet, bugün dönmüş İYİ Parti'ye, dolayısıyla CHP'ye şehide saygı dersi veriyor. İnsan utanır be" açıklamasında bulundu..

GÖREVDEN ALINMASINA RAĞMEN

Öte yandan Lütfü Türkkan'ın İyi Parti tarafından görevden alınmasına rağmen halen bu isim üzerinden İyi Parti yıpratılmaya devam ediliyor. Bizzat Meral Akşener'in talimatı üzerine Lütfü Türkkan görevden alınmış sonrasında da yerine Erhan Usta getirilmişti.

SAVCILIĞA DA BİLDİRİLDİ

Şehit ağabeyine yönelik çirkin sözleri nedeniyle Lütfü Türkkan hakkında savcılığa şikayette de bulunuldu. Adalet bakanlığına gönderilen fezlekenin jet hızıyla meclise de gelmesi bekleniyor..