WhatsApp son güncellemeyi duyurdu. Bir eklenti daha geldi

Mobil uygulama devi WhatsApp uygulamayı cep telefonu değil de bilgisayar üzerinden kullanan WhatsApp kullanıcılara son müjdesini duyurdu.

WhatsApp son güncellemeyi duyurdu. Bir eklenti daha geldi
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2021 02:33

Mobil uygulama devi WhatsApp uygulamayı telefon değil de bilgisayar üzerinden kullananlar için peş peşe yenilikler devreye sokuyor.

WhatsApp yönetimi son özellik güncellemesiyle bir sorunu daha ortada kaldıracak. Bugüne kadar eksik olan bir özellikte böylelikle tamamlanmış olacak.

shiftdelete.net sitesinden Emre Özdoğan'ın haberine göre gizlilik konusunda son dönemde eleştiri alan mobil uygulama devi WhatsApp bu konudaki eleştirilere kulak verdi.

GİZLİLİK SEÇENEKLERİ DEĞİŞEBİLECEK

Son yenilikle birlikte artık WhatsApp web üzerindeki gizlilik seçenekleri cep telefonuna ihtiyaç olmadan değiştirilebilecek.

Şimdilik özellik beta uygulamasında bulunuyor ve sadece gönüllü kişiler kullanabiliyor. Bir süre sonra WhatsApp üzerindeki bu yenilik herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek.

WhatsApp üzerindeki bu özellik beta’nın 2.2146.5 sürümünde şimdilik yer alıyor.

WhatsApp ayrıca ileriki dönemlerde devrim niteliğinde bir karara imza atarak 2022 yılı içerisinde cep telefonuna hiç bir şekilde ihtiyaç olmadan WhatsApp'ı bilgisayar üzerinden kullanma imkanı sağlayan bir özellikte yayınlayacak. Şimdilik çalışmalar devam ediyor. Muhtemelen 2022 ortalarında bu özelliğin devreye alınması da bekleniyor. Fotoğraf: unsplash